Od 15 października trwają prace remontowe na głównej ulicy miasta, niestety utrudnienia z tym związane potrwają conajmniej do 16 listopada.
Z komunikatu GDDKiA:
Od 15 października na ul. 1 Maja od skrzyżowania z ulicą Dworcową poprzez ulicę Bohaterów Warszawy do Bramy Nowogródzkiej realizowane będa roboty:
- frezowanie istniejącej nawierzchni
- ułożenie siatki zbrojeniowej nawierzchni bitumicznej
- regulacja elementów odwodnienia
- odtworzenie oznakowania poziomego
Planowany termin zakończenia prac: 16 listopada
Od dzisiaj tj. 20 października rozpoczynają się zmiany związane z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu w centrum miasta. Niestety poza korkami związanymi z remontem i brakiem jakichkolwiek objazdów czeka nas wiele stresów związanych ze zwalczaniem starych przyzwyczajeń – wiele dróg jednokierunkowych zmieni swój kierunek, część Rynku zostanie wyłączona z ruchu, etc. Bądźmy wszyscy bardzo ostrożni.
21 października 2015
Nasi odźwierni z drogówki teraz zdążą załapać się na przedświąteczne premie za mandaty 😉 Pamiętam jak koło sądu postawili zakaz zatrzymywania. Ci co jeździli na pamięć – płacili xD
20 października 2015
To się będzie działo.Test na znaki drogowe ,kto je zna a ilu jeździ na pamięć bo tak wygodniej.Radze zapoznać się z mapką zmian.